Co daje Tobie Pro-Activ Fitness Club

Dajemy 3 rzeczy zupełnie za FREE
Po pierwsze Plan Treningowy. Po drugie pomoc instruktora. Po trzecie prawidłowe odżywianie i suplementacja. To wszystko z prostego powodu. Wiemy, że bez opieki Expertów efekty treningów są o 40% słabsze.


Po pierwsze Plan Treningowy


Tylko u nas kupując karnet otrzymasz zupełnie za FREE indywidualny Plan Treningowy dostosowany do Twoich potrzeb. Aby efekty treningu spełniały Twoje oczekiwania Twój Plan Treningowy będziemy zmieniać kyklicznie. Pamiętaj, że u nas zawsze Plan Treningowy masz za FREE.


Po drugie Wykwalifikowany Instruktor


Tylko u nas w trakcie każdego treningu będziesz pod opieką wykwalifikowanego instruktora. Dzięki temu możesz mieć pewność, że każde ćwiczenie, które wykonujesz będzie wykonane poprawnie techniczne i nie narazi Cię na poważną kontuzję lub uraz, a to nie jest bez znaczenia! Nie ryzykuj! Zdrowie masz tylko jedno!


Po trzecie prawidłowe odżywianie i suplementacja


Nie oszukujmy się. Trening to nie wszystko. Prawidłowe odżywianie się i suplementacja to połowa sukcesu w drodze do Twojej wymarzonej sylwetki. Tylko u nas możesz liczyć na fachowe doradztwo w kwestii odżywiania i suplementacji zupełnie za FREE.Nie boimy się porównania z konkurencją. Wiemy ze oferujemy najwięcej bez dodatkowych opłat. Taka jest prawda. Tylko od Ciebie zależy czy skorzystasz z najlepszej oferty w Lubinie.